Discovery Set Bogue-profumo

  • Производител: Bogue - profumo
  • Код на продукта: Discovery Set Bogue-profumo
  • Наличност: Out Of Stock
45.00лв

Тагове: Discovery Set Bogue-profumo

                                                                                                   Discovery Set Bogue-profumo

 

Комплектът включва 5 проби по 1мл.


Douleur!2 - 1мл.

LITA - 1мл.

MAAI - 1мл.

MEM - 1мл.

O/E - 1мл.
Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър